O nás

Produkty nejvyšší kvality, které mají přímý vliv na kvalitu života, v kombinaci s moderním způsobem prodeje umožňující lidem vybrat si přesně takový produkt, jaký si přejete.

Společnost AQUEL Bohemia s.r.o. vznikla v roce 2000 a již aktivně operuje v 6 zemích Evropy (Česko, Slovensko, Polsko, Rusko, Kazachstán, Dubai) s více jak 300 000 instalacemi nejrůznějšího druhu.

Společným jmenovatelem všech produktů AQUEL je voda, nejstrategičtější surovina dneška a budoucnosti, která má ve svých rozličných podobách řadu unikátních vlastností. Perfektně čistá voda z našich filtračních zařízení udržuje tělo v lepší kondici, voda v podobě páry má skvělé dezinfekční, odmašťovací a čistící vlastnosti a v neposlední řadě je voda téměř nepropustnou bariérou pro prach a nečistoty v AQUEL čističkách vzduchu.

AQUEL ale nejsou jen produkty pro lepší a kvalitnější život, ale zejména propracovaný prodejní a servisní systém. 16 let historie a naše praxe v oboru dává klientům jistotu, že jakýkoliv produkt, který si zakoupí, bude přesně plnit očekávání všech klientů.

Pokud chcete posunou svůj život na další úroveň, ať už jako náš hýčkaný zákazník nebo jako úspěšný spolupracovník, pak jste našli tu správnou cestu k nám.

AQUEL Bohemia s.r.o.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.